На радість адептам високої якості та елегантного стилю мережа магазинів Frantini відкрила магазин OUTLET, де шанувальники бренду можуть відшукати сорочку мрії зі солідною знижкою.

Frantini в ТРЦ Караван OUTLET відтепер працює як монобрендовий аутлет. У переформатованому бутику представлені колекції попередніх сезонів, на цінниках яких знижки досягають до 70%.

Бренд Frantini бачить перевагу такого формату не тільки в низькій ціні, але і в його асортименті. Наприклад, покупцям, особливо постійним, буде легко знайти улюблену модель, якщо вона більше не представлена ​​в основній колекції. Тут можна відшукати сорочки нетривіальних розмірів з торішніх колекцій, які в нових лінійках представлені в обмеженій кількості. А найголовніше, любителі неординарного стилю можуть знайти ефектні небанальні фасони повз яких, свого часу, пройшли шанувальники консервативного дрес-коду.

Що ж стосується якості сорочок Frantini, то її бездоганність не залежить від часу, тому зшиті навіть кілька років тому сорочки відрізняються ідеальним кроєм, і тому залишаються в тренді.

 

ТРЦ "КАРАВАН OUTLET"

КИЇВ, ВУЛ. ЛУГОВА, 12

ТЕЛ.: (044) 207-48-89

ГОДИНИ РОБОТИ: 10:00 - 22:00