Чоловічі сорочки з довгим рукавом

Іноді сорочки з довгим рукавом називають "другою шкірою". І це порівняння не так далеко від істини. Гарна сорочка, особливо приталена модель, повинна ідеально повторювати контури вашої фігури, ні при яких обставинах не настовбурчуватись і не збиратися в складки.

Як вибрати сорочку з довгим рукавом - рекомендації

Фундаментальних правил щодо вибору бездоганної сорочки не так багато:

  • правильний розмір коміра;
  • відповідна довжина;
  • висока якість тканини.

Але один з найвідповідальніших моментів настає, коли вам потрібно підібрати ідеальну довжину рукава і обрати тип манжетів.

Правильна довжина рукава

Рукав починається з плечового шва, обов'язково прослідкуйте, щоб шов знаходився рівно на зовнішньому згині плеча. Якщо він зсунутий до шиї, сорочка явно вам мала, рукав буде підскакувати і деформуватися. І навпаки, якщо шов сповз на руку - сорочка велика і рукав буде збиратися в неохайну гармошку і моментально м'ятися при жестикуляції.

В області передпліччя рукав повинен бути трохи вільніше щодо решти ширини рукава. Вам повинно бути комфортно згинати й розгинати руки в ліктях, і ви не повинні відчувати натяг тканини під час руху. Довжина рукава повинна досягати верхнього суглоба великого пальця.

Зверніть увагу на манжети

Поки, все просто і логічно. А ось найцікавіше починається, коли справа стосується манжетів. Тут, крім базових правил, починається гра зі стилем і смаком.

Отже, манжети повинні знаходиться близько до зап'ястя, але не обтягувати його. Простір між манжетом і шкірою має бути достатнім, щоб в ньому помістився наручний годинник і ви могли легко зняти сорочку не розстібаючи ґудзики.

А тепер, якщо ви дійсно хочете купити чоловічу сорочку з довгим рукавом відповідну не тільки за розміром, але і по стилю, починається найскладніше, але цікаве.

Сорочка з довгим рукавом може бути з манжетами на ґудзиках або на запонки. Ймовірно, ґудзики практичніше, але запонки, однозначно, більш виразні і ошатні. Раніше вважалося, що манжети під запонки можна поєднувати тільки з консервативними строгими костюмами, але сучасна мода допускає їх використання в менш формальних образах, наприклад зі стильним спортивним блейзером.

Ще одна відмінна риса манжетів - щільність. Зазвичай розрізняють два види: м'які і жорсткі. Останні, в свою чергу, можуть бути клеєними або прошитими з прокладкою. М'які манжети найчастіше використовуються у виробництві повсякденних сорочок, а в сорочках більш формального дизайну: клеєні або прошиті.

Клеєні манжети мають тонкий додатковий шар, який за допомогою клею зчіплюється під нагріванням і тиском з основною тканиною. У прошитих - використовується прокладка з натурального матеріалу, пришита до основної тканини вручну або на машинці.

За формою манжети можуть бути округлі або скошені, для їх вибору не існує якихось строгих правил - це скоріше питання особистих побажань. Хоча закруглені плавні лінії виглядають більш витончено і елегантно в порівнянні з манжетами незграбної геометричної форми.

Останній штрих - число ґудзиків. За класикою жанру правильний манжет застібається на один ґудзик. Нюансом в цій конструкції може бути ще один ґудзик по горизонталі, який дозволяє регулювати ширину манжета. Варіанти з декількома ґудзиками по вертикалі теж допустимі, але зазвичай використовуються в casual моделях сорочок.

При швидкому погляді на чоловічу сорочку може здатися, що її вибір - справа нехитра. Але недарма існує вислів "Бог у дрібницях". Тільки розібравшись в деталях і тонкощах силуету, форми і стилю, ви залишитеся задоволені своїм вибором і, в кінцевому рахунку, самим собою.

 

 

Сортування:
Вгору