Вигідний шопінг із Frantini: бери 5 — плати за 4.

 

Ми більше не хочемо ламати голову, що вдягти. Адже точно знаємо, що сорочка — завжди виграшний варіант. Ми не хочемо думати про те, куди її вдягати. Вчені довели, що сорочку можна носити у 100 випадках зі 100. Ділова зустріч, прогулянка з другом, вечірка, побачення... і ще 96 приводів J І ми точно більше не хочемо робити вибір — білу класичну чи яскраву червону. Навіщо? Якщо можна мати дві... а з Frantini — усі п'ять, причому одну з них абсолютно безкоштовно!

 

З 18 жовтня 2019 р., в усіх офлайн-магазинах Frantini та на нашому сайті діє акція 4+1. Це означає, що якщо ви вже визначилися зі своїми чотирма ідеальними сорочками на всі випадки життя, то п'яту ми просто вам подаруємо... Так-так, ви не помилилися — у вас буде на одну сорочку більше за ті ж гроші! П'ять сорочок на кожен день тижня: витримувати стиль, але бути різним, завжди відповідати стилю і бути на висоті.

 

Так, ми розуміємо та підтримуємо вашу пристрасть до сорочок (самі такі :)) — тому й хочемо зробити подарунок усім, хто поділяє наші погляди та цінності.

 

Умови акції:

— при покупці чотирьох сорочок Frantini п'яту сорочку ви отримуєте в подарунок*;

— усі сорочки в чеку коштують повну ціну;

— на акцію не поширюються знижки за дисконтними картками, подарунковим сертифікатам та іншими акціями;

— у подарунок ви отримуєте товар із найменшою вартістю в чеку;

— повернення товару здійснюється пакетно(всі товари, що були у чеку ).

_____________________________________________________________________

*5-а сорочка буде коштувати 1₴.

 

Перейти в католог товарів