Стильні чоловічі сорочки

Вже не секрет, що сучасні стильні чоловіки стежать за модою! У чоловічих журналах все частіше з'являються статті про правила дрес-коду, а кількість бутиків чоловічого одягу зовсім скоро зрівняється за кількістю з жіночими. Але якщо жінки в питаннях моди часто емоційно нестійкі, то чоловіки з більшою витримкою протистоять ажіотажу навколо актуальних трендів і все-таки віддають перевагу класичному стилю і базовим речам.

Чоловічі сорочки Frantini - стильний тренд на століття

Немає сенсу сперечатися, що чоловіки у виборі одягу набагато більш раціональні і зважені в поривах, тому тема базового гардероба для них важливіше сезонних тенденцій. Базовий гардероб, за своєю суттю, повинен бути стриманим і практичним. Але найважливіше в ньому - це поєднуваність. Так, скласти найбільшу кількість комплектів з мінімальною кількістю речей - головоломка не з легких, але тим цікавіше її вирішити.

Як правильно вибрати сорочку і сформувати гардероб?

Щоб скласти правильний і стильний чоловічий базовий гардероб - зробіть його центром сорочку. Сьогодні сорочки для чоловіків - наріжний камінь стильного образу, а також можливість ефектного перевтілення з мінімальними зусиллями.

Одна і та ж сорочка з класичними брюками зі стрілками і, наприклад, з джинсами - це два абсолютно різних образи. Дві сорочки - мінімум чотири модних лука. Але найбільша цінність сорочок - в можливості їх трансформації.

Як носити сорочку, рекомендації від Frantini

Образ "білого комірця" застебнутого на всі ґудзики можна швидко змінити на смарт-кежуал скинувши піджак, розстебнувши комір і засукавши манжети. Повсякденний комплект з джинсами і сорочкою навипуск моментально перетворюється в сучасний бізнес-лук, якщо заправити сорочку, надіти ремінь і краватку. Магія? Ні, варіативність і кмітливість.

Крім очевидних переваг сорочки, як головної опори вашого гардеробу, є ще один переконливий аргумент - асортимент. Це тільки на перший погляд "вночі всі кішки сірі", а усі сорочки однакові. Напевно, жоден предмет гардероба не таїть в собі стільки нюансів і стилістичних відмінностей: розмір і форма коміра, ширина манжетів, фурнітура, крій, колір, тканина. Від усіх цих особливостей, до речі, залежить і ціна виробу. Але погодьтеся, колосальна різноманітність і величезні можливості для створення індивідуального стилю все ж варті невеликих інвестицій. Тому, якщо одного разу ви все-таки витратите час і перевернете догори дригом магазин чоловічих сорочок в пошуках ідеальних для себе моделей - Ви переможець по життю.

Визначаємося з пошиттям сорочки

Основна відмінність в сорочках - їх крій. Існує два основних фасони: приталені і сорочки прямого крою, які, наприклад, в магазині Frantini, називають класичними. Класичний крій здається більш зрозумілим, а від того універсальним. Але на практиці все не так очевидно. Саме приталені сорочки користуються більшою популярністю. Така модель, на відміну від традиційної, виглядає більш зібрано. Приталена сорочка витонченіше виглядає в комплекті з піджаком або блейзером. У поєднанні з джемпером - не створює неакуратних нерівностей, а весь лук виглядає більш охайним і організованим. Крім того, класичну сорочку категорично не можна носити навипуск, а ось із приталенною можна експериментувати.

Безумовно, класична модель підходить практично до будь-якого типу фігури, а ось приталені зобов'язують хоча б до натяку на спортивні зовнішні дані. Тому, підбираючи моделі сорочок для базового гардероба, оцініть переваги і недоліки своєї статури, але не забудьте подбати про комфорт. Сорочка - річ повсякденна і зручність фасону грає далеко не останню роль.

Знати "свій фасон" важливо ще й для того, щоб згодом без зусиль купити сорочку чоловічу в інтернет магазині. Вартість сорочок в інтернет магазині і в бутіку, ймовірно, не будуть сильно відрізнятися. Але для тих, хто збагнув дзен покупок без примірок - замовлення в інтернет-магазині заощадить не гроші, а час. А в чоловічому світі час часто дорожче грошей.

Як акцентувати увагу на стильній сорочці

А якщо інтернет магазин, окрім асортименту сорочок, пропонує запонки, краватки, нагрудні хустинки, вважайте ви натрапили на золоту жилу. Адже аксесуари до сорочок - це ще одне невичерпне джерело натхнення для надання характеру і створення певного настрою вашим образам.

Повертаючись до теми базового гардеробу, слід пам'ятати - прості речі вирішують складні завдання. Всього кілька правильних чоловічих сорочок в вашому гардеробі можуть збільшити кількість луків в кілька разів. І раз і назавжди вирішити проблему «нічого надіти», навіть якщо вам здавалося, що у вас цієї проблеми немає :-)

 

 

 

Сортування:
Вгору